H2 Power Bank Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B023

  • 2,600.00 TL


Tip Seçin:
Çok işlevli güç bankası DVR video, ses, gece görüş videosu ve diğer işlevleri sağlayan çok işlevli güç bankası işlevi, diğer elektrikli ürünleri de şarj edebilir.

Günlük hayatımızda çoğumuz yanımızda taşınabilir şarj cihazları (güç bankaları) taşımıyoruz. Bu ürünlerle telefonunuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde takılıp kalmadan şarj edebilirsiniz, bu şarj cihazının 1080p görüntü kalitesinde video kaydedebileceğini ve power bank'ın artık yanınızda taşıyamayacağınız bir full HD gizli kamera olduğunu düşünüyoruz. Bu kamera ile 5 saat kesintisiz kayıt yapabilirsiniz, bu kamera ile fark edilmeniz neredeyse imkansız, son derece gizli bir yapıya sahip. Lens yuvası, birlikte verilen etiketle birlikte saklanır ve yüksek düzeyde sınıflandırılmış kayıt ekipmanıyla görüntü yakalamanıza olanak tanır.

H2 Power Bank Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Renk : siyah
Çözünürlük : 1080p
Güç süresi : 4-5 saat
Video : AVI, 30fps
Dahili Mikrofon : Evet
Görsel Açı : 140 Derece
Pil Kapasitesi : 5000mah
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

H2 Power Bank Gizli Kamera Kullanımı

Kolay kullanımı sayesinde tk tuş ile kayıt yapabilir, yaptığınız kayıtları bilgisayara arşivleyebilirsiniz. Tak çalıştır özelliği ile herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur

H2 Power Bank Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : H2 Power Bank Gizli Kamera
1 Adet   Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp