1080p Adaptör Kamera


  • Ürün Kodu: B003

  • 1,799.00 TL


Tip Seçin:
Yükseltilmiş versiyon-1080 P yüksek çözünürlük, Mini lens fark edilmesi zor olan şarj cihazında üretilmiştir. Ev güvenliğinize göz kulak olmak veya bir şey izlemek için mükemmeldir. Tespit edilemez: kayıt yaparken ışık ve ses yok. Bu fiş Mini akıllı kamera şarj aleti sıradan bir duvar şarj cihazı gibi görünüyor. Hareket algılama: hareket algılama algılandığında, bu kamera tam 1280P video kaydedecek, döngü kayıt modundan daha fazla depolama alanı tasarrufu sağlayacaktır.

 Döngü kayıt ve otomatik kaydetme: bu güvenlik kamerasının bir döngü kayıt fonksiyonu vardır. Video dosyası her 5 dakikada bir otomatik olarak kaydedilir. Hafıza kartı dolduğunda, en yeni dosya eski dosyayı üzerine yazacaktır. Bilmek istediğin önemli şeyleri asla kaçırmayacaksın. Hatırlatma: önemli video dosyalarını kaydetmek için dosyaları zamanında düzenlemenizi öneririz.)

Çözünürlük : 1280*960P
Görüş açıs : 90 derece
Video kayıt formatı : AVI
Renk : Siyah
Çözünürlük oranı : 1080 P/720 P/640 P
Çalışma gerilimi : AC 100-240V 50-60Hz
Sıkıştırılmış Format : H.264
Giriş : 5V 1A USB
PTZ : Yatay: 355 ° dikey: 90 ° optik zoom 2X
WIFI : Evet
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128 GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin
Uzaktan İzleme : Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)

1080p Adaptör Kamera Nasıl Çalışır?
Kolay kurulum uygulamayı telefonunuza yükleyin (iOS / Android). Kurulum kolaydır. Internet erişimi ile akıllı telefonunuzdaki her yerden çevrimiçi videoyu görüntüleyebilirsiniz. Internet erişimi olmasa bile, video kaydetmek için micro SD kart ekleyebilirsiniz. Hareket algılama-kamera mükemmel hareket algılama sağlar. Hareket algılandığında alarm tetiklenir, anında mesaj veya e-posta bildirimi otomatik olarak gönderilir.

1080p Adaptör Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Şarj cihazı kamerası
1 Adet : Kullanım Kılavuzu
     

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp