Duvar Saati Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B0013

  • 2,500.00 TL


Tip Seçin:
Bebek bakıcınızı belirlemek, ofisinizi güvenli bir şekilde yönetmek veya her zaman başka bir yeri izlemek istiyorsanız ilk yapmanız gereken 3G destekli duvar saati gizli kamera almaktır.

Tarafımızdan özel olarak tasarlanıp üretilen bu ürün, gelişmiş teknolojisi sayesinde dünyanın her yerinde görüntüleme imkanı sunmaktadır.

Ne kadar uzakta olursanız olun, web kameranızı dünyanın her yerinden görüntüleyebilirsiniz ve 3G'ye erişiminiz olan tüm ağlarda çalışır. Bu sayede uluslararası bir konferansa gitseniz bile aklınız evde veya ofiste kalmayacak.

Bu 3G gizli saat kamerasını her tarif ettiğimizde, gizli kameranın bariz tasarımıyla gelen 3G yeteneklerine işaret etmek zorundayız. Eşsiz bir casus kamera olan bu saat, aklınızın geride kalmasını engelleyecektir.

Duvar Saati Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1080P/720P/640P/480P
Frame : 25 FPS
Kamera Açısı : 90 derece
Harekete Duyarlı Video : 6m düz mesafede algılar
Sıkıştırma Format : H.264
Video formatı : AVI
Harici bellek : Destek micro SD kart
Wi-Fi   Evet
Uzaktan İzleme   Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)

 

Duvar Saati Gizli Kamera nasıl çalışır?

Gizli duvar saati kamera' nın ip ve wifi kurulumu için google playstore yada app store' dan ilgili uygulama indirip kurduktan sonra yeni kamera ekleye tıklayınca, QR scan diye bir seçenek var, tıklayıp ip gizli kamera üzerindeki barkodu tanımlayıp ilgili bilgiler çıktıktan sonra ok tuşuna basıp kamerayı programa tanıtılır. Cep telefonu yada tablet pc üzerinden ip kameranın wifi ye bağlanıp P2P üzerinden görüntü elde edeceksiniz. Wifi gizli kamerayı modeminize tanıtmak için indirilen uygulamada ''quick wifi connection'' tıklayıp, SSID modeminiz wifi ismini ve modeminiz şifresini girdikten sonra radyo gizli kamera ile internet üzerinden sınırsız mesafe izleme yapabilirsiniz.

Duvar Saati Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Duvar Saati Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler


whatsapp