Arac İçi Dikiz Ayna Kamera


  • Ürün Kodu: B069

  • 499.00 TL


Tip Seçin:
Yükseltilmiş 2.5D kavisli ekran, tamamen cam ayna, 2.5D tasarım, yumuşak ark, olağanüstü atmosfer.
Aynı anda 1080P ön görüş video kaydı ve 720P su geçirmez arka kamera kaydı, en iyi çekimi elde etmenizi sağlar. 4,5 inç IPS dokunmatik ekran, yatay olarak daha net video görüntüleme için geniş görüntüleme açıları sunar.
Çift lensli video endişesiz geri dönüş, ön kamera 1080P, arka kamera 720P, sürüş güvenliğini sağlamak için önce ve sonra ölü açılı video yok, endişesiz geri vites.
3.6P tamamı cam ön kamera, 170° ultra geniş açılı + IP65 su geçirmez 140° arka görüş kamerası, önde en geniş şeridi ve arkadaki aracın görünümünü görüntüleyebiliyor. Önden görünüm, arkadan görünüm veya resim içinde resim arasında geçiş yapabilirsiniz. R vitesine geçildiğinde, dikiz aynası otomatik olarak park görüntüsünü ve park kılavuzunu panoramik bir görünümde görüntüler.

Çift kamera, karanlık alanlarda veya geceleri gelişmiş kayıt için gece modunu etkinleştirir. Hafıza kartı dolduğunda, kamera önceki kayıtların üzerine yeni dosyalar yazar.
Akıllı park izleme, 24 saat kesintisiz araç koruması, aracın park durumunun kayıt altına alınması ve izlenmesi, aracın özelleştirilmesini veya forkliftlenmesini önleme ve 24 saat kesintisiz izleme gerçekleştirme.
Çarpışma yerçekimi algılama, yerleşik yerçekimi algılama sistemi, orta ve ağır seviye 3 çarpışmalarla başa çıkması kolay. Ciddi bir çarpışma meydana geldiğinde, acil durum kaydı etkinleştirilir ve çarpışma videosu kapsama olmadan ayrı olarak kaydedilir.
Aktif pozlama ayarı sayesinde, aşırı parlak ve aşırı karanlık resimlerin aktif pozlama ayarı, resim detaylarını daha zengin hale getirir, resim nettir ve geceleri sakince halledilebilir.

Arac İçi Dikiz Ayna Kamera Teknik Özellikleri

Ürün malzemesi : ABS
Ürün rengi : siyah
Ürün boyutu : 300 * 80 * 25mm
Ekran boyutu : 4’lü süper parlak LED
Görsel Açısı : 120 derece
Ürün arayüzü : USB desteği
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Çözünürlüğü : 1080P
Kare Hızı : 30 fps
Video Formatı : AVI

 

Arac İçi Dikiz Ayna Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Arac İçi Dikiz Ayna Kamera
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp