Düğme Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B086

  • 470.00 TL


Tip Seçin:
Gizli kamera teknolojisinin hızla gelişmesiyle birlikte casus kameraların boyutları da değişti. Ulaşılan son noktalardan biri de minik kameralı buton. Buton gizli kamera ile herhangi bir ortamda kimseye fark ettirmeden kayıt yapabilirsiniz. Dışarıdan sadece gizli kameranın gömleğinize veya ceketinize yerleştireceğiniz düğme kısmı görünüyor.

USB bellek ile kullanılan bu kameralar, bu USB üzerinde kayıt tutarken normal bellek olarak da kullanılabilir. Ayrıca kayıt sırasında kırmızı ışık veya ses yaymaz ve butona basıldığında oluşan titreşimden hangi modda olduğu anlaşılır. Kayıt, hafızadaki bir düğme ile başlar. Düğmedeki kayıt, bir USB kablosu kullanılarak bilgisayara takılabilen ve kopyalanabilen yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesinde renkli ve sesli video kaydı sağlar.

Düğme Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1280*960P
Sürekli Video Kayıt : 60 dakika
Kare hızı : 30 FPS
Fotoğraf : Jpeg
Vizyon Açısı : 72
Dahili Mikrofon : Evet
Pil kapasitesi : 120mAh
Fotoğraf çekimi : Evet
Video formatı : AVI 
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama

 

Düğme Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Düğme Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu
1 Adet   USB şarj kablosu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp