Güneş Gözlüğü Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B022

  • 2,200.00 TL


Tip Seçin:
Gözlük kamerası ile sesli ve renkli video kaydı yapabilirsiniz. Tam şarj ile hafıza kartına yaklaşık 2 saat kayıt yapar.
Gözlüklü kamera kullanımı? Araçlarda, bisikletlerde, motosikletlerde, havada ve karada aklınıza gelebilecek her yerde kullanılır. Başkalarının gizli kamera olduğunu anlaması imkansız.

Güneşin zararlı ışınlarından koruyucu Polarize lensi ve estetik dizaynı ile hem güneş gözlüğü olarak kullanabilir, saatlerce video kaydı yapabilirsiniz. Ayrıca Pc kamera olarakta kullanabilir, görüntülü chat yapabilirsiniz.


Kutu içeriğinde bulunan USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayarak gözlüğün gizli kamerasıyla çekilmiş videoları izleyebilirsiniz. Herhangi bir kurulum gerektirmez ve tak ve çalıştır ile kolayca bağlanabilirsiniz. Gözlük kamerayı şarj ederken aynı anda kayıtları izleyebilir, silebilir veya bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda dosya saklayabilir veya önemli gördüğünüz verileri gözlük kamerasının hafızasında saklayabilirsiniz. Flash sürücü olarak kullanabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Renk : siyah
Video Çözünürlük : 720x480
Fotoğraf Çözünürlük : 1600x1200 veya 2560x1440
Güç süresi : 4-5 saat
Video : AVI, 30fps
Dahili Mikrofon : Evet
Ağırlık : 61 Gr
Fotoğraf çekimi : Evet
Pil : 5V DC/300 mAh (dahil)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 1GB-8GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

Güneş Gözlüğü Gizli Kamera Kullanımı

Cihaz kapalı konumdayken gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna 3s basılı tutunuz. Gösterge lambası mavi renkte yanar ve bip sesi duyulur. 10s sonra mavi lamba 5 kez hızlıca yanıp söner ve mavi lamba yanıp sönmeye başlar. Böylece video kaydı otomatik olarak başlar. Kaydı durdurup hafızaya kaydetmek için gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna veya uzaktan kumanda üzerindeki tuşuna 1 kez basınız. Fotoğraf çekmek için uzaktan kumanda üzerindeki tuşuna 1 kez basınız. Kamerayı kapatmak için gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna veya kumanda üzerindeki tuşuna 3s basılı tutunuz.

 

Güneş Gözlüğü Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Güneş Gözlüğü Gizli Kamera
1 Adet : USB kablosu
1 Adet   Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler


whatsapp