Gizli Kamera Kalem


  • Ürün Kodu: B017

  • 1,600.00 TL


Tip Seçin:
Casus kameralar olarak da bilinen gizli kameralar genellikle nesneleri, insanları ve mülkleri izlemek için en iyi kamera türüdür. Gizli kameralara, duman dedektörlerine, PIR alarm hareket sensörlerine, yangın sprinklerlerine ve diğer yüzlerce göze çarpmayan nesneye görünmez bir şekilde yerleştirilebilir.

Kalem kamera ile sesli video çekebilir veya isterseniz fotoğraf çekebilirsiniz! Hafıza kartı girişi olan kalem kameralar hafıza kartına renk ve ses kaydı yapabilir. Kayıt sırasında hiçbir ışık yanmıyor. Kamerası 3.2 MP'dir ve JPEG formatında fotoğraf çeker.

Kayıtlar, kart yuvalı kalem kamera kitiyle birlikte verilen USB kablosu kullanılarak kart yuvalı kalem kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak bir medya oynatıcıdan görüntülenebilir. Ayrıca kalem ve dokun özelliği olan kameranın flash sürücü özelliği sayesinde kalem ve dokun kameradaki tüm belge, resim, müzik ve verileri taşıyabilir, bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan aktarabilirsiniz. oluklu kalem kameraya bir USB bağlantısı.

Gizli Kamera Kalem Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1080P 
Sürekli Video Kayıt : 1 Saat
Kare hızı : 30 FPS
Video formatı : AVI
Fotoğraf formatı : JPEG
Dahili Mikrofon : Var
WiFi : Var
Fotoğraf çekimi : Evet
Batarya : Li-Ion Pil
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

Gizli Kamera Kalem Kullanımı

 

Gizli Kamera Kalem Paket İçeriği

1 Adet : Gizli Kamera Kalem
1 Adet : USB ara kablosu
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler


whatsapp