Masa Saati Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B030

  • 2,500.00 TL


Tip Seçin:
Bu cihaz ile görüntülü ve sesli video kaydı yapabileceğiniz gibi, yaklaşık 1 hafta boyunca harekete duyarlı video kaydı da yapabilirsiniz. Şık tasarımı ve fonksiyonel özellikleri sayesinde evde, işte, ofiste, açık havada ve uygun gördüğünüz her alanda bu harika ürünü dikkat çekmeden aksesuar rolünü yerine getirerek kullanabilirsiniz. Sıradan saatlerden hiçbir farkı olmayan masa saati aynı zamanda gizli kamera, çalar saat, hatırlatıcı çalar saat gibi özel fonksiyonlara da sahiptir. Bu şık masa saati kamerasını Skype, Messenger, Facebook vb. sosyal iletişim araçlarında web kamerası olarak da kullanabilirsiniz.

Masa Saati Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Kayıt Yeri : SD kart
Sürekli çekim süresi : 12 Saat

Geniş Açı

: 72 °
Hareket algılama : Var 6m
Ses Sensörü : Var 40 Metre Kare 

Pil

: Lityum pil

Çözünürlüğü

: 640*480 30Fps

Video Formatı

  Avı
Pil Kapasitesi : lityum pil 13ma / 3.7v 
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Usb : Usb 1.1 / 2.0

 

Masa Saati Gizli Kamera Kullanımı

Masa Saati Gizli Kamera ile normal video kaydı için, önce hafıza kartını yuvasına takmanız, ardından cihazı açmak için (AÇIK) düğmesine basmanız gerekir. Açıldıktan sonra cihaz üzerindeki mavi ışık yanmaya devam edecektir. Sabit mavi ışık, cihazın hazır konumunda olduğunu gösterir. Video kaydına geçmek için uzaktan kumandadaki (video/ses) düğmesine basmanız gerekir. İşlem tamamlandıktan sonra mavi ışığın iki kez yanıp söndüğünü göreceksiniz, bu da video + kayda geçtiğinizin bir işaretidir. Video kaydını durdurmak için (video/ses) düğmesine tekrar basmanız ve mavi ışığı açık tutmanız gerekir. Tüm bu işlemlerden sonra videoyu başarıyla hafıza kartına kaydedeceksiniz.

Masa Saati Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Masa Saati Gizli Kamera
1 Adet   Kumanda
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp