Oyuncak Bebek Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B063

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Bebeğin gizli kamerası ile bebeğinize emanet ettiğiniz bakıcıları çalışırken görebilir, işinize odaklanmanız için içiniz rahat edebilir veya kreşiniz varsa personelinizin ve diğer bakıcıların davranış ve hareketlerini kontrol edebilirsiniz. bebekler. Sevimli görünümü ile dikkat çekmeyecek ve küçük çocukların olduğu her mekana uygun ürünlerdir.

Mini gizli kamerası sayesinde yaklaşık 10 metrelik bir alanda sesli ve renkli video kaydı yapabilmektedir. Dijital ekran yardımı ile ses kapatılarak kayıt izlenebilir. Karanlık ortamlarda bile gece görüş özelliği sayesinde çekim yapmaya devam eder. Ayrıca yüksek kaliteli ses ve HD video kaydının yanı sıra tarih ve saat etiketleri sunar.

Video kaydına ek olarak, fotoğraf veya ses kaydı da mümkündür. Şarj adaptörü kullanılarak şarj edilebilen şarj edilebilir bir lityum iyon pil ile çalışır. Bebek gizli kamerası taşınabilirdir ve her ortamda fotoğraflanabilir.

Oyuncak Bebek Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1280 x 960 (FULL HD)
Ses Kayıt Kapsamı : 70 m
GSM bandı : GSM 850/900/1800/1900Mhz
Pil kapasitesi : Li-lon pil
Şarj süresi : 2 ~ 3 saat
USB Uyumu : 1.0 - 2.0 - 3.0

 

Oyuncak Bebek Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Oyuncak Bebek Gizli Kamera
1 Adet : USB kablosu
1 Adet : Uzaktan Kumanda
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp