Oyuncak Araba Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B078

  • 2,799.00 TL


Tip Seçin:
Sınırsız mesafe izleme özelliğine sahip full HD kamera ile nerede olursanız olun cihazın ortamını gerçek zamanlı olarak cep telefonunuzdan görebilirsiniz.
Son teknoloji güvenlik kamerası olup çocuklarınızın, evinizin, iş yerinizin, akrabalarınızın, ofisinizin güvenliği için tercih edilebilir.
HD 1720 x 1080 piksel çözünürlüğe ve 8.0 megapiksel optik lense sahip ip wifi kamera. Tam şarj olduğunda ortalama 6-8 saat çalışır. Pil seviyesine bağlı olarak 7/24 şarj sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz. Herhangi bir mesafe kısıtlaması olmadan dünyanın herhangi bir yerinde bulunan ortam cihazlarını izleyebilirsiniz. Hareket sensörü özelliği, telefonunuz üzerinden etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Oyuncak Araba Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Görüntü Kalitesi : 1080P 30FPS
Video kayıt formatı : AVI
Kameranın görüş açısı : 90 derece
Resim çekme formatı : JPEG
Hareket sensörlü : Var
güçlü mikrofon : Mevcut
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32GB) depolama

 

Oyuncak Araba Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Oyuncak Araba Gizli Kamera
1 Adet : USB şarj kablosu
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp