Tv kumandası Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B082

  • 2,799.00 TL


Tip Seçin:
Gizli kamera ailesine bir yenilik daha eklendi. TV Uzaktan Kumandalı Casus Kamera ile evde, ofiste veya televizyonun olduğu her yerde uzaktan kumandalı gizli kamera ile kimseye fark ettirmeden gizli fotoğraflar çekebilirsiniz. TV kontrollü gizli kamera şarj edilebilir ve tek bir şarjla gün boyunca sesli ve renkli video kaydı yapabilir.

TV uzaktan kumandalı kamera 32GB mikro SD kartı destekler. Sürekli video kaydına ek olarak, hareket sensörlü video kaydı da mevcuttur. Hareket sensörlü video kaydı ile boş video çekin, hafıza ve pil tüketmez. TV uzaktan kumandasının içine gizlenmiş uzun ömürlü bir lityum iyon pil, uzun süre video çekmenize olanak tanır. Kaydedilen videoyu izlemek için, bir ara kablo kullanılarak herhangi bir bilgisayara bağlanabilir veya mikro SD kart çıkarılabilir ve uyumlu bir telefon veya bilgisayardan görüntülenebilir ve kaydedilebilir.

Tv kumandası Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1920 * 1080 HD
Wifi : Var
Kare hızı : 30 FPS
Şarj : 200-3800mah
Çalışma Süresi : 70-80 dakika
Şarj gerilimi : DC-5V
Interface türü : Mini 5Pin USB
Vizyon Açısı : 70°
Dahili Mikrofon : Evet
Video formatı : AVI (MJPG)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Net ağırlık : 130g
Boyut : 160mm * 51mm * 27mm

 

Tv kumandası Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Tv kumandası Gizli Kamera
1 Adet : USB kablo
1 Adet : Mini Uzaktan Kumanda
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp