Buat Kapağı Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B058

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
İnsanlara sorsak gizli kameranın bir bağlantı kutusu kapağı olacağını tahmin etmezlerdi diye düşünüyorum. Bu nedenle en güvenilir gizli kamera türlerinden biri bağlantı kutusu kapağı gizli kamera cihazıdır. Bağlantı kutusu kapağı gizli kamera, benzer ürünlere kıyasla oldukça beğeniliyor, gizli kamera konsepti göze batmıyor ve ayrıca profesyonelce uzun süreli video görüntüleri çekmenize olanak tanıyor.

Bağlantı kutusu kapağı kamerası, 64 ve 128 GB yüksek hafıza kartlarını destekler, çok net ses ve video çekmenizi sağlar. Ayrıca bu üründe, 4 yönlü işlevi uzaktan kumanda ile yönetebilirsiniz; kesintisiz video kaydı, hareket algılama (sensör) video kaydı, videosuz ses kaydı ve kolay fotoğraf çekmeyi mümkün kılar.

Gizli kamera standartlarını karşılayan ve en iyi kamera alternatiflerinden birini sunan buat kapak kameraları, kaçırılmayacak uygun fiyatları ve kendinden emin yüksek performansı ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya hazır.

Buat Kapağı Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1920 x 1080P Full HD AVI
Fps : 30fps
Mikrofon : Evet
Ses Algılama Etkisi : 40 metrekare
Video görüş açısı : Geniş Açı
Depolama ortamı : SD kart desteği 128 GB
Video kayıt : Evet
Wi-Fi Evet
USB Uyumu : 1.0 - 2.0 - 3.0
Uzaktan İzleme Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)

Buat Kapağı Gizli Kamera Nasıl Çalışır?

Kolay kurulum uygulamayı telefonunuza yükleyin (iOS / Android). Kurulum kolaydır. Internet erişimi ile akıllı telefonunuzdaki her yerden çevrimiçi videoyu görüntüleyebilirsiniz. Internet erişimi olmasa bile, video kaydetmek için micro SD kart ekleyebilirsiniz. Hareket algılama kamera mükemmel hareket algılama sağlar.

Buat Kapağı Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Buat Kapağı Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp