Ampul Soket Tabanı Wifi Kamera


  • Ürün Kodu: B092

  • 1,350.00 TL


Tip Seçin:
wifi kamera döngü video kaydını destekler. SD kart dolduğunda, en yeni dosya en eski dosyayı yazıp kayıt yapmaya devam edecek, 128GB SD karta kadar (dahil değildir). hareket algılama modunu açın, WIF kamera 5-7 metre içinde hareketi algıladığında, kayıt yapmaya başlayacak, SD kart alanınızı ve kamera pilinizi en büyük ölçüde koruyacaktır. Ortak bir lambanın her açıklamasıyla ihtiyacınız olan yeri izleyin! Bu kamera, evinizin veya işinizin izlenmesi ve bakımı için teknolojiye sahiptir. Evde kullanım için Ideal izleme çocuklar, yaşlı insanlar, hayvanlar. Ofisinizi, çalışanlarınızı, araçlarınızı ve daha fazlasını izleyin.
Dahili kameralı kamera, döngü kaydı, hareket algılama ve fotoğraf çekme işlevlerine sahiptir. Destek SD kart: SD kartta kaydedilen videoyu görüntüleyebilir veya SD kartı çıkarabilir ve kart adaptörü üzerinden pc'de görüntüleyebilirsiniz. Doğrudan Internet üzerinden izlemek için IOS/Android akıllı telefonlar için destek ve 24 saat kesintisiz uzaktan izleme desteği. Ev güvenlik kamerası: video sıkıştırma formatı H.264, daha hızlı aktarım sağlar ve belleği kaydeder. Uzaktan izleme, evinizi ve mülkünüzü korumak için kurulumu kolay ve hızlıdır.

Ampul Soket Tabanı Wifi Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1080P/720P
Sürekli Video Kayıt : 60 dakika
Kare hızı : 25 FPS
Şarj süresi : 2 - 3 saat
Görüş açısı : 90°
Resim biçimi : JPG
Dahili Mikrofon : Evet 6m2
Güç tüketimi : 240mA/3.7V
Fotoğraf çekimi : Evet
Video formatı : AVI
Mobil işletim sistemi : Android/iOS
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128 GB) depolama

 

Ampul Soket Tabanı Wifi Kamera İçeriği

1 Adet : Ampul Soket Tabanı Wifi Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp