Duvar Arkası Dinleme Cihazı


  • Ürün Kodu: B010

  • 1,499.00 TL


Tip Seçin:
Duvar dinleme cihazı kulak dinler taşınabilir dinlemek dedektörü güvenlik koruma bölme duvar dinleme yaşamsal belirtiler izleme cihazı. Hassas ses hassasiyeti: kulaklığın yüksek hassasiyetli metali ile hassasiyeti ve ses kalitesini artırabilir. Bu ürün size daha uygun kullanıcı deneyimi sağlar. Basit bir işlem, kapıya yakın, duvar, net bir ses duyana kadar ses seviyesini ayarlayın, tüm sesleri tek adımda kolayca duyabilirsiniz. Güçlü ve pratik: duvar dinleme cihazı şarj deliği, kulaklık deliği ve yukarı anahtar düğmesi ile tamamen işlevseldir.

Insanlaşmış tasarım, kullanırken ayarlamak kolay. Premium kalite: kaçak algılama aracı sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli ABS elektronik bileşenler yapılır. Duvar dinleme cihazı, kullanımı ve taşınması çok kolay olan yerleşik bir lityum bataryaya sahiptir. Geniş uygulama aralığı: duvar dinleme cihazı boru hattı yan kaçak, yerden ısıtma algılama ve su vücut algılama için kullanılabilir. Çeşitli boru malzemeleri, zemin, borular vb. Için de uygundur.

Duvar Arkası Dinleme Cihazı Teknik Özellikleri

Malzeme : ABS + elektronik bileşenler
Ölçüm elemanının hassasiyeti :  -70db
En Yüksek Ses Büyütme : 20000X
Pil kullanımı : 9v pil
Ağırlık : 66 gram
Çalışma sıcaklığı : -20 °-50 °
Boyutu : 43*36mm/ 1.69*1.42 inç

 

Duvar Arkası Dinleme Cihazı Paket İçeriği

1 Adet : Duvar Arkası Dinleme Cihazı
1 Adet : şarj kablosu
1 Adet : mikrofon
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp