Gizli Kamera 3lü Priz


  • Ürün Kodu: B016

  • 2,500.00 TL


Tip Seçin:
Birini veya bir şeyi dinlemek ilk başta garip gelebilir, ancak bazen bir zorunluluk haline gelir. Çalışan bir ebeveynseniz ve küçük çocuğunuzu bir bebek bakıcısıyla çalıştırmanız gerekiyorsa, zihninizi boşaltmanın en iyi yolu bebeğinizi bebek bakıcısıyla birlikte izlemektir.
Gizli kamerayla izlemenin en olası yolu bu çünkü bunu söylemek pek mantıklı değil.

Bu anlamda, askı benzeri bir gizli kamera, amacınızı ortaya çıkarmayan en iyi ürünlerden biridir. Sese duyarlı video kayıtları ile hemen izleyemeseniz de daha sonra izleyebileceğiniz askı şeklindeki gizli kamera sayesinde her kaydın tarih ve saatini de görebilirsiniz. Sese duyarlılığı nedeniyle, kayda başlamasanız bile otomatik olarak medya kaydetmeye başlayacaktır. Bir ses algıladığında başlattığı kaydı hafızasında saklar ve resim çeker. Bu nedenle, şarj maliyetlerinden de tasarruf sağlar.

 

Gizli Kamera 3’lü Priz Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1080P FULL HD
Sürekli Video Kayıt : 4 Saat
Kare hızı : 30 FPS
Ses Algılama Etkis : 40 Metrekare
Hareket Algılama : Destekliyor
Dahili Mikrofon : Var
WiFi : Var
Fotoğraf çekimi : Evet
Uzaktan Erişim : Var
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128 GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

Gizli Kamera 3’lü Priz Kullanımı

Gizli Kamera 3’lü Priz wifi kurulumunu gizleyin, ilgili uygulamayı google playstore veya app store'dan indirin, gerekli ayarlamaları yapın, yeni kamera ekleme seçeneğini seçin, QR kod tarama seçeneğini seçin, ip gizli barkod kamera tanımlayın ve ardından gerekli bilgilerin çıktısını alın ve Tamam'a tıklayın. Bir düğmeye basarak kamerayı programa getirin. IP kameranızı telefonunuz veya BT cihazınız aracılığıyla wifi'ye bağlayın ve P2P aracılığıyla görüntüler sağlayın.

Gizli Kamera 3’lü Priz Paket İçeriği

1 Adet : Gizli Kamera 3’lü Priz
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp