Mıknatıslı GPS Takip Cihazı


  • Ürün Kodu: B032

  • 2,499.00 TL


Tip Seçin:
Sevdiklerinizin nerede olduğunu merak ediyor ve endişeleniyor musunuz? Birçok kişi, çocukları ve hastaları izlemek için manyetik GPS özellikli araç takip ve dinleme cihazları kullanır. Magnet GPS araç takip ve dinleme cihazı bundan daha fazlasıdır, istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz aracınız, evcil hayvanlarınız, aileniz veya kaybolmasından endişe ettiğiniz birçok eşya ile çalışır.

Manyetik GPS araç takip ve izleme cihazları ise ortamdaki sesi en iyi ses kalitesiyle analiz etmekle kalmaz, aynı zamanda en yüksek ses kalitesiyle size sunar. Ayrıca 20-25 gün boyunca kesintisiz konum ve sesli etkileşimleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Manyetik GPS Araç Takip ve Dinleme Cihazları oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmekte ve her koşula uygun olarak üretilmektedir.

Mıknatıslı GPS Takip Cihazı Özellikleri

İletişim frekansı :  GSM: 850/900/1800 / 1900MHz
Güçlü mıknatısı : Var
Su geçirmez özelliği   Var
Uzaktan İzleme : Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)
Hassasiyet : Sınıf II RBER2% (-104dBm)

GPRS

: Sınıf 12, TCP / IP
Alım hassasiyeti : Sınıf II RBER2% (-102dBm)
GPS çipi : Son derece hassas MTK çipi

Frekans

: GPS L1, 1575.42MHz C / A Kodu

GPS kanalı

: 32

Konum doğruluğu

: 10 metre
İzleme hassasiyeti : -165dBm
LED göstergesi : cihaz AÇIK (kırmızı), GPS (mavi), GSM (yeşil)
Bekleme süresi : 25 gün
GPS anteni : GPS seramik anteni
Çalışma sıcaklığı : -20 ℃ ~ 70 ℃
Pil : 6000 mAh / 3,7V lityum polimer pil
Boyutlar : 58 mm (genişlik) x 85 mm (yükseklik) x 29 mm (kalınlık)
Ağırlık : 161 g (manyetik kapaksız) manyetik kapaklı 230 g

Mıknatıslı GPS Takip Cihazı Kullanımı

Bu cihazda GPS ve LPS sinyalleri üzerinden takip sağlanmaktadır. GPS konumlandırma modunda doğruluk 5-10 metre, LBS konumlandırma modu altında doğruluk 100-1000 metredir. Mıknatıslı GPS Araç Takip Ve Dinleme Cihazını  IOS ve ANDROID uygulamaları ve Web sitesinden anlık canlı takip yapabilir ve seslere anında erişebilirsiniz. Üstelik edindiğiniz konum ve ses bilgileri sadece anlık değildir, depo edilir ve 6 aya kadar korunur, rahatlıkla geçmiş zaman kayıtlarına tekrar göz atabilirsiniz. Öte yandan, Mıknatıslı GPS Araç Takip Ve Dinleme Cihazınına internet erişiminizin olmadığı alanlarda cihazdaki SIM numarasını ararsanız, otomatik olarak çağrınızı alır ve cihazın etrafında ki sesi kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, Google Maps üzerinden anlık konumlara 10 saniyede bir gelen anlık güncellemeler ile takip edebilirsiniz. Mıknatıslı GPS Araç Takip Ve Dinleme Cihazının kullanımı oldukça basittir kurulumu kolaydır ve telefon, tableti bilgisayar ve pek çok akıllı cihaz üzerinden rahatlıkla kullanabilir

Mıknatıslı GPS Takip Cihazı İçeriği

1 Adet : Mıknatıslı GPS Takip Cihazı
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp