Tkstar Mıknatıslı Araç Takip


  • Ürün Kodu: B066

  • 3,700.00 TL


Tip Seçin:
Aileniz, çocuklarınız, ihtiyaç sahibi yaşlılarınız, şirket çalışanlarınız veya filo araçlarınız; canlı yayınları harita üzerinden izlemeyi ve takip etmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Polipropilen malzemeden üretilen dış koruyucu kaplama; GPS takip ve sesli dinleme kategorilerinde en popüler ürün olarak, sıvı temasına ve sert darbelere karşı son derece dayanıklı ve profesyonel, tüm testleri başarıyla tamamlamış, birçok branşta ödüllendirici olarak değerlendiriliyor;

Türkiye ve Avrupa'nın en çok satan ürünlerinden biridir. Kompakt gövdesi ve harika özellikleri ile TK905, göze batmayan ve anlaşılmayacağınız güçlü bir gözetim çözümüdür. Kendi ağırlığının yaklaşık 600 katını taşıyabilir; neodimiyum malzemeden üretilmiş çok güçlü mıknatıslar sayesinde TK905 cihazını saniyeler içinde aracınıza takabilirsiniz.

Tkstar Mıknatıslı Araç Takip Teknik Özellikleri

Boyut : 90x72x22mm
Renk : siyah
: GSM / GPRS
GPS hassasiyeti: : -159dBm
GPS doğruluğu : 5m
Şarj parametreleri : 110-220V giriş; 5V-1A çıkış
Pil : şarj edilebilir 3.7V 5000mA lityum pil
Bekleme süresi : 90 gün
PTZ : Yatay: 355 ° dikey: 90 ° optik zoom 2X
WIFI : Evet
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128 GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin
Uzaktan İzleme : Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)

 

Tkstar Mıknatıslı Araç Takip Nasıl Kullanılır?

Kullanım klavuzunda bulunan QR kodu okutarak; Android ve İOS işletim sistemine sahip tüm cihazlardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Türkçe dil kullanım ve kurulum klavuz desteğiyle; 3 adımda kolaylıkla takip ve ses dinleme özelliğini aktif hale getirip, 3 Saatlik yapılacak tek şarjla 90 Gün boyunca Hiç şarj etmemenin kolaylıkla kullanılmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

TKSTAR TK905 Mıknatıslı Paket İçeriği

1 Adet : TKSTAR TK905 Mıknatıslı
1 Adet :

USB kablosu

1 Adet : kullanım kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp