Kol Saati Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B025

  • 989.99 TL


Tip Seçin:
Bu şık ve uygun fiyatlı saat, gizli kamerayı şık bir şekilde bileğinize takmanıza olanak tanır ve görünmez fotoğraflar çekmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu gizli kameralı saat, bilekte sportif ve zarif bir his yaratarak her zaman, her yerde fotoğraf çekmeyi kolaylaştırır. Video kayıt ve ses kayıt özelliklerine sahiptir.

En yeni ve en popüler gizli kamera modellerinden biridir. Bu HD gizli kamera sayesinde, çekim yapmak istediğiniz her an kolunuzdaki kamera ile oldukça zarif ve şık bir saattir. Gece Görüşü ile karanlıkta bile video kaydedebilirsiniz. Özel görüşme ve toplantılarda kameranızı gizlemek için saatinizi kullanabilirsiniz.

Kol Saati Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Renk : siyah
Çözünürlük : 1280 * 720P  30 FPS
Video : AVI, 30fps
Dahili Mikrofon : Evet
Pil Kapasitesi : Dahili 350mAh lityum pil
Şarj gerilim : DC-5V
Çalışma süresi : 2.5 saat
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 8GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

Kol Saati Gizli Kamera Kullanımı

Saat ilk kez size sunuluyor, geçiş düğmesine bastığınızda kırmızı ışık yanıyor ve çekime başlamak için tekrar düğmeye basıyorsunuz. Çekimler sırasında ışıklar açık olmadığı için kesinlikle fark etmedim. Her ortamda herkes tarafından kullanım alanı olarak kullanılabilir ve çoğu zaman iş toplantıları için ideal bir mekan olarak kabul edilir.

 

Kol Saati Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Kol Saati Gizli Kamera
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp