Metal Kordon Kol Saati Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B031

  • 989.99 TL


Tip Seçin:
Piyasadaki eski saat kameralarına ek olarak bu ürünü şık, yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraf çekme özellikleri sayesinde full HD video ve fotoğraf çekmek için de kullanabilirsiniz. flash bellek Dahili 8 GB bellek kullanır. Günlük yaşamınızda bile normal bir saat olarak kullanılabilir.

HD İzle Gizli Kamera, şık görünüm, hem aksesuarınız hem de fark edilmeden yakalamak istediğiniz gizli çekimdir. Kullanımı çok basit olsa da işlevsel olarak kusursuz olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanım açısından, kayda başlamak için tek tıklama, insanlar farketmeyecek.

Gece görüşlü video çekimine ek olarak, fotoğraf çekimi ve videosuz kayıt da mevcuttur. Kameraların ve kameraların yasak olduğu yerlerde kimse fark etmeden kolayca 1080 piksel video veya fotoğraf çekebilirsiniz. Özel hayatınızı sorgulamanıza neden olan durumları ortaya çıkarmak ve çok net görüntüler elde etmek için bu casus casus kamerayı kullanabilirsiniz.

Metal Kordon Kol Saati Gizli Kamera Özellikleri

Bellek Kapasitesi : 8gb
Video Kayıt Formatı : Avı

Geniş Açı

: 90 °
Çözünürlük : 1920x1080 Piksel
Fotoğraf Çekme Çözünürlüğü : 4032x3024 Piksel

Pil

: Lityum pil

Video Kayıt Süresi

: 140 Dakika (Tam Şarjlı İken)

Ağırlık

: 148g
Pil Kapasitesi : 380mah/3.7v Dahili Li-ion Şarj Edilebilir Pil
Güç Tüketimi : 200ma/3.7v (Maksimum)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Usb : Usb 1.1 / 2.0

 

Metal Kordon Kol Saati Gizli Kamera Kullanımı

Kameralı kol saati iki fonksiyon düğmesiyle kolayca kullanılır. Biri ON-OFF diğeri FOTO-VİDEO düğmesidir bir diğer düğmesinde ise 2 fonksiyon bulunmaktadır, harici ses kayıt özelliği. Mod düğmesinden video modu, gece görüş video modu, fotoğraf modu ve görüntüsüz ses kayıt modu bulunmaktadır. Bu özellikler arasında manuel olarak geçiş yapabilirsiniz. Led göstergesi sayesinde hangi çekim modunda olduğunu gösterir. Video kayıt esnasında hiç bir şekilde ışık veya her hangi bir belirti olmaz. Çekimler son derece gizlidir ve kameralı kol saati olduğu dışardan kesinlikle farkedilmez.

Metal Kordon Kol Saati Gizli Kamera İçeriği

1 Adet : Metal Kordon Kol Saati Gizli Kamera
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler


whatsapp