Özel Üretim Tablo Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B039

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Duvarlarımızı dekorasyon olarak süsleyen, kaliteli bir görünüm ve rahatlık sağlayan tablolar, evinizde veya ofisinizde gizli kamera olarak size yardımcı olabilir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu alternatifler giderek artıyor ve gizli kamera size deniz gibi eşlik edebiliyor. Yerleştirdiğiniz masanın deniz manzarası tasarımı 5 parçadır.

Bu modern ambiyans tasarımı, ortamda yaşanan olayları videoya alarak zarafetteki endişelerinizi ortadan kaldırır. Ofiste değilken ofiste olup bitenler hakkında bilgi edinerek ve çocuklarımızı kime verdiğimize dair şüpheleri ortadan kaldırarak doğru iş performansını elde etmenize yardımcı olan çalışan bir insan yapısına sahip bir toplum olarak kalmalıyız.

Video klipler alabilmeniz ve kimin kiminle konuştuğu hakkında bilgi alabilmeniz için tabloda bir kayıt sistemi oluşturulmuştur. Tabloid'in gizli kameralı deniz manzarasındaki bu kusursuz zarafetle hareket halindeki her olayı yakalayabilirsiniz. Uzaktan kumanda sistemi ile kolayca komut verebilir ve çekimi sorunsuz ve sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Özel Üretim Tablo Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Video kayıt : Evet
Ses kayıt Evet
Harekete duyarlılık : Evet
1. Sınıf kaliteli baskı : Evet
Şarj Süresi : 3 saat
Kayıt Süresi : 12-30 saat çekim
Video format : AVI
Resim formatı : JPEG
Pil tipi : Var
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32GB) depolama

 

Özel Üretim Tablo Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Özel Üretim Tablo Gizli Kamera
1 Adet : Uzaktan kumanda
1 Adet : Kullanma Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp