Çocuk Çantası Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B059

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Çocuklar İçin Gizli Kamera denilince ilk akla gelen ürünlerden biri de Çocuk Çantası Gizli Kamera! Çantalar ve gizli kamera sistemleri ile çocuklarınızı korumak artık daha kolay. Çocuğunuzun dışarıda, okulda, otobüste her anını videoya kaydederek onları gözlemleyebilir, onlara yönelik şiddet veya olumsuz davranışların önüne geçebilirsiniz. Gizli kameralı çocuk çantası, kız ve erkek çocuklar için çeşitli renk ve stiller, full HD net görüntüler ve yüksek hassasiyette kayıt sizlerle!

Çocuk Çantası Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1920 x 1080P Full HD AVI
Fps : 30fps
Mikrofon : Evet
Ses Algılama Etkisi : 40 metrekare
Depolama ortamı : SD kart desteği 128 GB
Video kayıt : Evet
Ses Kayıt Kapsamı Evet
USB Uyumu : 1.0 - 2.0 - 3.0

Çocuk Çantası Gizli Kamera Nasıl Çalışır?

Ürünün sıfır olmasından dolayı ilk etapta 3-4 saat boyunca ürünü şart etmelisiniz. Şarj süresinde yanan kırmızı ışık şarjın bittiği an maviye dönerek şarjın dolduğunu göstermektedir. Ürünü şarj ettikten sonra cihazı kullanmak için uzaktan kumanda yardımıyla kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Video Kaydı: uzaktan kumanda üzerinde yer alan power tuşuna basılı tutarak cihazın üzerinde mavi ışığın sürekli olarak yandığını göreceksiniz, bu işlem cihazın hazır konumda olduğuna işarettir. Kayıta geçmek için tekrar kumanda üzerinde yer alan video tuşuna 3-4 saniye basılı tutuyoruz, bu işlemi yaptıktan sonra sabit yanan mavi ışık 3 defa yanıp söner ve sonrasında tamamen kapanır, bu işaret cihazın video kaydına geçtiğine işarettir. Video kaydını durdurmak içinde tekrar aynı tuşa yani video tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Çocuk Çantası Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Çocuk Çantası Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp