Abajur Dinleme Cihazı


  • Ürün Kodu: B055

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Abajur dinleme cihazı, sürecin akıllı ve son teknoloji ürünü bir ürünüdür. Yapmanız gereken tek şey abajurun içine bir sim kart takmak çünkü abajurun hediye olarak getirildiğinden veya evin bir köşesinde bulunduğundan kimsenin şüpheleneceğini kimse düşünmez. Bu SIM kart takılıyken, GSM tabanlı gölgeliği kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz ortamı dinleyebilir, kesintisiz haber almaya devam edebilirsiniz.

Abajur dinleme cihazının içindeki hatları aramasanız bile ortamda ses olduğunda cihaz bunu algılayacak ve ses sensörü aracılığıyla sizi otomatik olarak arayacaktır. Bu nedenle hırsızlık vakalarının önlenmesine yardımcı olur.

Ayrıca dinlediğiniz konuşmayı telefonunuza kaydedebilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz. Yüksek teknolojili abajurunuzu şarj etmeden kullanabilirsiniz. Dekoratif görünümü ve şık tasarımı dikkat çekicidir. GSM'i destekleme avantajı ile sınırsız mesafe görüşmelerine de şahit olabilirsiniz.

Abajur Dinleme Cihazı Teknik Özellikleri

Sim kart desteği : Var
Kesintisiz iletişim Var
Yüksek kamuflaj : Mevcut
Sınırsız mesafede iletişim : Var
Bütün GSM Operatörleri İle Çalışma : Mevcut
Ses sensörü : Var
Geri arama özelliği : Var
Ses hassasiyeti : Var
Güç : Elektirikle Beslenme

 

Abajur Dinleme Cihazı Paket İçeriği

1 Adet : Abajur Dinleme Cihazı
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp