Özel Üretim Biblo Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B038

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Ev ve ofis dekorunuzda kullandığınız sevimli bibloların içinde kamera olabileceğini hiç düşündünüz mü? Yeni teknoloji dünyasında, gözetleme için küçükten büyüğe her cihaza yerleştirilebilen casus kameraları kullanabilirsiniz. Ayrıca evinize Özel Üretim Biblo gizli kamera takabilir ve bakıcınızın çocuğunuzla hemen veya ayrıldıktan sonra konuşmasını izleyebilirsiniz.

Bu kameralar, ses kaydı, fotoğraf çekimi ve video kaydı olmak üzere üç işlevin tümünü sunar ve hareket sensörleriyle birlikte kullanılabilir. Hareket durduğunda, kamera kaydı da durdurarak enerji ve bellek tasarrufu sağlar. Özel olarak yapılmış Trinket gizli kamerasını kullanarak uzaktan kumandasını da kullanabilir, uzaktan kumandası ile başlattığı videoyu durdurabilirsiniz. Kameranın kendi başına gerçekleştirdiği tüm işlevleri gerçekleştirmek için uzaktan kumanda komutlarını kullanabilirsiniz.

Özel Üretim Biblo Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Video çözünürlük : 1280 x 960 pixel
Resim çözünürlük 2048 x 1536 pixel
Video Kare Hızı : 30fps
Extra Özellik : Uzaktan kumanda
Şarj Süresi : 3 saat
Kayıt Süresi : 10-12 saat
Video format : AVI
Resim formatı : JPEG
Pil tipi : Dc-5v Lityum Polimer
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32GB) depolama

 

Özel Üretim Biblo Gizli Kamera nasıl çalışır?
Bilgisayara takmadan önce, U diski AÇIK/KAPALI modundan KAPALI moda geçirdikten sonra, yaklaşık 3 saat şarj etmek için bilgisayara takın ve yaklaşık 12 saat sonra kaydedilebilen ses formatını kaydetmeye başlayın. Tam şarj. Toplam hafıza olarak 150-200 saatlik kayıt saklayabilirsiniz. Kayıt düğmesi kapalı konuma ayarlanır ve kayıt kaydedilir.

 

Özel Üretim Biblo Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Özel Üretim Biblo Gizli Kamera
1 Adet : Kullanma Kılavuzu

 

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp