Wifi Oda Spreyi Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B088

  • 3,899.00 TL


Tip Seçin:
Wifi Duvar Saati Gizli Kamera 1080 P yüksek çözünürlük, Mini lens fark edilmesi zor olan şarj cihazında üretilmiştir. Ev güvenliğinize göz kulak olmak veya bir şey izlemek için mükemmeldir. Tespit edilemez: kayıt yaparken ışık ve ses yok. Bu fiş Wifi Duvar Saati Gizli Kamera sıradan bir duvar saati gibi görünüyor. Hareket algılama: hareket algılama algılandığında, bu kamera tam 1280P video kaydedecek, döngü kayıt modundan daha fazla depolama alanı tasarrufu sağlayacaktır.

Döngü kayıt ve otomatik kaydetme: bu güvenlik kamerasının bir döngü kayıt fonksiyonu vardır. Hafıza kartı dolduğunda, en yeni dosya eski dosyayı üzerine yazacaktır. Bilmek istediğin önemli şeyleri asla kaçırmayacaksın. Hatırlatma: önemli video dosyalarını kaydetmek için dosyaları zamanında düzenlemenizi öneririz.

Wifi Oda Spreyi Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1080P/720P/640P
Sürekli Video Kayıt : 4 Saat
Kare hızı : 25 FPS
Hareket Sensörü : Var
Görüş açısı : 90°
Dahili Mikrofon : Evet 6m2
Güç tüketimi : 240MA/3.7V
Fotoğraf çekimi : Evet
Video formatı : AVI (MJPG)
Cep telefonu işletim sistemi : Android / iOS
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128 GB) depolama

 

Wifi Oda Spreyi Gizli Kamera Kullanımı:

APP'yi telefonunuza yükleyin (IOS/Android). Kurulum kolaydır. İnternet erişimi ile akıllı telefonunuzda istediğiniz yerden çevrimiçi video görüntüleyebilirsiniz. İnternet erişimi olmasa bile, video kaydetmek için mikro SD kart takabilirsiniz. Kamera mükemmel hareket algılama sağlar. Hareket algılandığında alarm tetiklenir, anlık ileti veya e-posta bildirimi otomatik olarak gönderilir.

Wifi Oda Spreyi Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Wifi Oda Spreyi Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu
1 Adet   USB şarj kablosu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp