Casus Kulaklık Kredi Kartı


  • Ürün Kodu: B067

  • 2,399.00 TL


Tip Seçin:
Günümüzde her işlem için kredi kartı kullanıyoruz ve kredi kartları hayatımızın her alanına girmiş durumda. Sistemi çok çeşitli kredi kartlarına uygulayarak casus kulaklık kredi kartlarının oluşumu gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı kadar küçük gözükse de içerdiği özelliklerin boyutu ile aldığınız güçlü sinyal ile istediğiniz kaydı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Kullanırken dikkat edilmesi gereken kulağınıza taktığınız cihaz ile kredi kartı arasındaki mesafedir. Herhangi bir sinyali güvenilir bir şekilde alabilir ve otomatik cevaplama özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Tam dolum işleminden sonra kullanım süresi 3 ile 5 saat arasındadır. Kullanılan tüm operatörler ile uyumlu olduğu için kullanımınızı kolaylaştırır. Çevresindekilerin anlayamayacağı bu casus kulaklık kredi kartı, hassas bir mikrofon yapısına sahiptir. Cihazı oluşturan kartı elinizdeki başka bir kredi kartıyla karşılaştırdığınızda aradaki farkı anlamak güç. Çünkü casus kullanımı düşünülerek tasarlanmış ve kusursuz özelliklerle sizlere sunulmuştur.

Casus Kulaklık Kredi Kartı Teknik Özellikleri

Mesafesi : 80-100 cm
Otomatik cevap Özelliği : Var
Çalışma süresi : 5 saat
Hassas mikrofon : Var
Telefonda Bekleme Süresi : 48 saat
Tüm operatörlere uygunluk : Var

 

Casus Kulaklık Kredi Kartı Kullanımı

Kredi kartında oluşturulan yan taraftaki bölmeye kartı yerleştirmenizle işlem yapabilme konumuna kolayca on-off düğmeleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Casus Kulaklık Kredi Kartı Paket İçeriği

1 Adet : TKSTAR TK905 Mıknatıslı
1 Adet :

Kulaklık pili

1 Adet : Mikro kulaklık
1 Adet : Şarj kablosu
1 Adet : kullanım kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp