Casus Kulaklık Kulak İçi


  • Ürün Kodu: B072

  • 850.00 TL


Tip Seçin:
Casus kulaklığı kafa karıştırıcı çünkü gerçekten derinlemesine oturumlar sunuyor. Diğer kişi anlamadan ne yaptığınızı güvenilir bir şekilde dinleyebilirsiniz. Kolay çıkarılması için kulakta mini bir gövde görünür. Küçük boyutu nedeniyle bu detay karşınızdaki kişinin göremeyeceği şekilde tasarlanmıştır.

Görünür fenomeni tamamen ortadan kaldırarak cilt şeklinde cilt ile uyumluluk gösterir. Profesyonel olarak kullanacağınız bu kablosuz casus kulaklık, sesi yüksek hassasiyette iletme özelliğine sahiptir. Casus kulaklık, herhangi bir talimat gerektirmeden tüm bluetooth özellikli telefonlara uyum sağlayabilen mükemmel bir cihazdır. Kulak kanalına yerleştirilip atılan cihazlar zararsızdır. Hassas mikrofon yapısı üstün ses kalitesi sağlar. Cihaz yakınınızdaki kişiler tarafından görülmez ve dış dünyaya herhangi bir ses çıkarmaz, güvenilir kullanım sağlar. Genellikle spiker, sunucu, casusluk vb. görevler için kullanılan bu cihaz kusursuz çalışır ve sizi yarı yolda bırakmaz.

Bluetooth Hoparlör Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Yüksek kalitede ses : Var
Çalışma Saati : 3 İle 5 Saat Arası İletişim
Mikrofon kullanımı : Var
Görünmezlik Özelliği : Var
Tüm telefon modellerine uyum : Desteği Var
Pil Desteiği : Var

 

Bluetooth Hoparlör Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Casus kulaklık içi
1 Adet : Uzaktan kumanda
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp