Askılık Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B004

  • 989.00 TL


Tip Seçin:
Birini veya bir şeyi dinlemek ilk başta garip gelse de, bazen bir zorunluluk haline gelir. Çalışan bir ebeveynseniz ve küçük çocuğunuzu bir bebek bakıcısıyla çalıştırmanız gerekiyorsa, zihninizi boşaltmanın en iyi yolu bebeğinizi bir bebek bakıcısıyla izlemektir.
Bunu söylemek mantıklı olmadığı için gizli kamerayla izlemenin en olası yolu budur.

Bu anlamda askı şeklinde bir gizli kamera, amacınızı ortaya çıkarmayan en iyi ürünlerden biridir. Sese duyarlı video kaydı ile hemen izleyemezken, daha sonra izleyebileceğiniz askı şeklindeki gizli kamera sayesinde her kaydın tarih ve saatini de görebilirsiniz. Sese duyarlılığı nedeniyle, kaydetmeye başlamasanız bile ortamı otomatik olarak kaydetmeye başlayacaktır. Ses algıladığında başlattığı kaydı hafızasında saklar ve resim çeker. Bu nedenle, şarjdan da tasarruf sağlar.

Takıntılı bir şekilde evinin her santiminin izlenmesini talep eden ev gözetimi afficianado için, davetsiz misafirleri ve arkadaşlarınızı gözetlemenize yardımcı olmak için çok uygun başka bir gizli kamera burada.

Askılık Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1280*960P
Sürekli Video Kayıt : 4 Saat
Kare hızı : 30 FPS
Şarj Dolum Süresi : 2 Saat
Vizyon Açısı : 72
Dahili Mikrofon : Evet
Eşya Taşıma : 4 kg
Fotoğraf çekimi : Evet
Video formatı : AVI (MJPG)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 16 GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

Askılık Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Askılık Kamera 
1 Adet : Kullanım Kılavuzu
1 Adet   USB şarj kablosu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp