Yeni Nesil Anahtar Kamera


  • Ürün Kodu: B053

  • 950.00 TL


Tip Seçin:
Bu ürünü, HD kamerayı ve harici depolama ve IR gece görüşüne ve büyük Micro SD desteğine sahip ilk gerçek Ultra HD 1080P uzaktan kumandayı satın aldığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca birçok pratik fonksiyon, şık ve zarif görünüm, istikrarlı kalite ve geniş kullanım yelpazesi size unutulmaz bir deneyim yaşatacak ve vazgeçilmez bir iyi yardımcınız olacaktır.

Bu makine aşağıdaki ana işlevlere sahiptir: yüksek çözünürlüklü video, fotoğraflar, yüksek kaliteli kayıt, WEBCAM, flash sürücü.

Bu ürünün özellikleri: çok fonksiyonlu, çok amaçlı, şık ve havalı görünüm, mükemmel video efekti, taşınabilir, kullanımı kolay, kararlı ve güvenilir, hızlı tepki hızı, vb...

Bu ürün; muhabir röportajları, olay kayıtları, yaşam kayıtları, eğlence ve boş zaman, spor kayıtları, öğretim kayıtları yardımcı kayıtları, ev güvenlik denetimleri, adli adli tıp, kültürel manzaralar, açık hava macera kayıtları, yardımcı hafıza vb. İşe yarıyor.

Yeni Nesil Anahtar Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1920 * 1080
Kayıt Süresi : 100 dakika
Video formatı : AVI
Şarj Dolum Süresi : 2 saat
Kare hızı : 30fps
Hareket Algılama : Var
Dahili Mikrofon : Evet
Şarj voltajı : DC-5V
Harici bellek : Destek SD kart (max 32 GB) depolama

 

Yeni Nesil Anahtar Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Yeni Nesil Anahtar Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu
1 Adet   USB şarj kablosu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp