El Çantası Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B014

  • 1,749.00 TL


Tip Seçin:
Erkek veya kadın çantasına gizlenmiş gizli kamera devresi ile istediğiniz renk ve sesi çekebilirsiniz. 15 saatlik video ve ses kaydını hafızada tutarak izlemenizi sağlar. Ayrıca, kablosuz olduğu için bu fotoğrafları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çekebilirsiniz. Bu ve benzeri cihazlar genellikle ebeveynler tarafından bakıcılarına emanet ettikleri çocukları için satın alınır. Kullanım alanını çeşitlendirebilirsiniz.

Harika bir gizli kamera erkek çantası, evde, işte, her yerde fark edilmeden en az 15 saat ve 20 saate kadar sürekli renkli ses kaydedebilirsiniz. Çanta Gizli Kamera ayrıca hareket sensörü kullanarak kayıt yapma işlevine sahiptir.Uzaktan kumanda ile çalıştırılan Çanta Gizli Kameranın kullanımı oldukça basit ve pratiktir.

El Çantası Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Gündüz : 1080p Full HD
Video kayıt süresi   15 Saat(Tam şarjlı iken)
Gece : 720p HD IR Led
Ses : 3okj-56 Güçlü Mikrofon
Resim formatı : JPEG
SD Kart Desteği : Mıcro SD 32GB
Sıkıştırma Format : H.264
Video formatı : AVI
Hareket Sensörü : Var
Batarya   Lityum Polimer

 

El Çantası Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : El Çantası Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp