Usb Flash Bellek Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B045

  • 499.00 TL


Tip Seçin:
İster USB flash sürücü olarak kullanın, ister ses kaydedin veya hareket sensörlü ses ve renk ile video kaydedin. Son teknoloji kamera HD USB flaş kamera harekete duyarlıdır. Kamera bir USB çubuğuna benziyor ve flash bellek olarak da kullanılabiliyor. Cihazınızın içinde resimlerinizi, videolarınızı, verilerinizi ve sizin için önemli olan tüm dosyaları saklayabilirsiniz. Bu cihazın görünüşünden dolayı kimse bir kamerası olduğunu düşünmez, bu nedenle sesli ve renkli video çekmek istediğiniz her ortamda çekim yapabilirsiniz. Kameralı ses kayıt cihazı ile artık her yerde konuşmalarınızı kaydedebilir ve daha sonra karşılaşacağınız olumsuz durumları gerekçelendirebilirsiniz.

Bu flash sürücülü video kamerayı yanınıza aldığınızda istediğiniz yere anında kayıt yapabilirsiniz.
Sıradan kameralar ve cep telefonları ile fotoğraf çekilemeyecek yerlerde bu ürün, kimse fark etmeden kolayca fotoğraf çekebilir.
Başta gazeteciler, avukatlar ve benzeri olmak üzere her kesimden insan için mükemmel bir üründür ve kullanım amacına göre her yerde kullanılabilir.

Usb Flash Bellek Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Video çözünürlüğü : 720P
Resim çözünürlüğü : Jpg 1280*1024
Video formatı : AVI
Çalışma süresi : 90 dakika
Ses Kayıt : Var
Hareket Algılama : Var
Görüş açısı : 75 °
Video kare hızı : 30 fps
şarj süresi : 2 saat
Batarya : 300mAh Li-Ion Pil
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama
Arabirim türü : USB
Renk : Siyah
Ağırlık : 20g

 

Usb Flash Bellek Kamera Nasıl Çalışıyor ?

USB kamera üzerinde bulunan düğmeleri ile sürekli video, harekete duyarlı video ve fotoğraf çekebilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunun gömmeli LED ışıklar sayesinde video veya fotoğraf çekimlerinde sizi uyarır ve kayıt yapmanızı sağlar. LED göstergesi sayesinde cihazın hangi konumda olduğunu anlayacaksınız... Harekete duyarlı özelliği sayesinde gereksiz yere video kaydı yapmaz ve böylece aynı zamanda güç kaynağı tüketmez ve boş yere hafızasını doldurmaz. Hareket algıladığı zaman otomatik olarak videoya başlar ve 3 dakika boyunca hareket algılamaz ise çektiği videoyu hafızasına alır, otomatik şekilde bekleme moduna geçer. Bir sonraki hareketi algılayana kadar cihaz bekleme modunda kalır.

Usb Flash Bellek Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Usb Flash Bellek Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp