Kravat Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B027

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Uzaktan kumandalı yeni DVR modeli bağ kamerası harika bir yeni üründür. A G. Ofiste uyumlu, fotoğraf ve video çekebilir, iş toplantıları ve dış mekanlar da rahatlıkla izlenebilir. Basit bir bağa benzeyen bu son teknoloji ürünü üründe 4 GB RAM, yüksek kapasiteli 500 mAh şarj edilebilir lityum polimer pil ve video kaydı yapabilen

10 metrelik bir uzaktan kumanda bulunuyor. Bu muhteşem gizli kamera ile tek bir şarjla yaklaşık 3 saat kayıt yapabilirsiniz. Bu kravatlı gizli kameranın uzaktan kumandası sayesinde gazeteciler, avukatlar, özel dedektifler hiçbir şüphe uyandırmadan, pek çok sıkıntılı alanda zorlanmadan işlerini rahatlıkla yapabilirler kısacası herkesin yapabileceği bir kameradır. kullanmak.

Kravat Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Renk : siyah
Çözünürlük : 1920*1080 30 FPS
Video : AVI, 30fps
Kayıt Süresl :  1-2 saat
Dahili Mikrofon : Evet
Görme Açısı : 90
Pil Kapasitesi :  lityum pil
Resim Pikseller : 3264 X 2448
Şarj Vontajı : Dc-5v
Şarj Etme Süres : 4-5 saat
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

Kravat Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Kravat Gizli Kamera
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp