Volkswagen Anahtar Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B048

  • 750.00 TL


Tip Seçin:
Full HD Anahtarlık Kamera çok kullanışlı bir gizli kamera formatıdır. Araç kullanımının artması nedeniyle kritik kameralara olan talep arttı. Ek olarak, bu anahtarlık kameraları küçük ve hafif olacak şekilde tasarlanırken, son derece etkili ve yüksek kaliteli çekimler sunarlar.
Üstelik bunu yaparken kimsenin dikkatini çekmeyeceksiniz ve öne çıkmayacaksınız. En son teknolojiye sahip bir gizli kamera kullanarak, gerektiğinde video kaydedebilir, fotoğraf çekebilir veya ses kayıtları oluşturabilirsiniz.

Bu ürün, piyasadaki yaygın modellerden farklı olan en gelişmiş video kayıt yonga setini (modülünü) benimseyen bir anahtarlık kamerasıdır. Arabada veya taşınabilir ve arabanın dışında herhangi bir yerde taşınabileceğinden güvenlik için arabada kullanım için anahtarlık alarm uzaktan kumandasındaki kamerayı kullanabilirsiniz.

Uydu Alıcısı Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Görüntü Kalitesi : 1920X1080P 30FPS
Resim format : JPG 2560X1920
Pil çalışma süresi : 160 dakika
Video formatı : AVI
Ses Kayıt : Var
Şarj güç : DC-5V
Pil kapasitesi : 450 mAh
Fiş/soket tipi : USB
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 16GB) depolama
Renk : Siyah

 

Uydu Alıcısı Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Volkswagen Anahtar Gizli Kamera
1 Adet : USB kablosu
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp