Su Şişesi Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B043

  • 2,949.00 TL


Tip Seçin:
Orijinal markalı su şişesinden dönüştürülmüş, özel ihtiyaçları olanlar için mükemmel hareket algılamalı casus kameradır. Kimsenin dikkatini çekmeden herhangi bir odayı izlemek için kullanılabilir. 1080P yüksek çözünürlüklü lens, yakın çekim detaylarıyla tüm detayları kolayca yakalamanızı sağlar. Tam bir gönül rahatlığı için 1080P'de gözünüzü bebek bakıcınıza veya personelinize bırakın. Tek bir şarjla 180 dakikaya kadar çalışabilen dahili şarj edilebilir pil. Şişe gıdaya uygun malzemeden üretilmiştir, su şişesi olarak kullanabilir ve gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Gizli kameralı gerçek su şişelerinden yapılmıştır. Katılımsız 1080P HD videoyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kaydedin ve kimse fark etmeyecek. Herhangi bir odayı, dadıları, çalışanları, davetsiz misafirleri vb. izlemek için mükemmeldir.

Su Şişesi Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Malzeme : Gıda sınıfı PET plastik
Sürekli Video Kayıt : 3 Saat
Çözünürlük : 1080P HD
Şarj Dolum Süresi : 180 dakika
Hareket algılama : Var
Dahili Mikrofon : Evet
Pil kapasitesi : 5V 400 ma Saf kobalt
Fotoğraf çekimi : Evet
Video formatı : AVI (MJPG)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 64 GB) depolama

 

Su Şişesi Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Su Şişesi Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu
1 Adet   USB şarj kablosu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp