10 Metre Usb Yılan Kamera


  • Ürün Kodu: B068

  • 869.00 TL


Tip Seçin:
10m USB yılan kameranın en son varış modeli fotoğraf, video ve ses kayıtları alabilir.Fotoğraf ve video dosyaları doğrudan Android telefonda saklanacak ve tüm süreç kaydedilecek ve kontrol edilecek, bu da gözlem ve sonraki analiz için uygun . Ayrıca, altı LED ışığın parlaklığını ayarlayarak düşük ışıklı alanlarda çalışmalarını sağlayan döner bir tekerlek de bulunmaktadır. Bu bir IP67 su geçirmez kameradır.

Mikro USB kablosu ile bir bilgisayar ile de kullanılabilir. Ağız içi kamera sistemleri, su altı kameraları, su geçirmez mikro kameralar, motorlu araç dedektörleri, kanalizasyon hattı dedektörleri, arama ve kurtarma, suç ve özel dedektörler, arkeolojik denetimler, PCB denetimleri, evde bakım, havacılık endüstrisi, hemşirelik ve Traktör endüstrisi, petrol sondaj endüstrisi için idealdir. , inşaat vb. alanlarda kullanılabilir.

10 Metre Usb Yılan Kamera Teknik Özellikleri

Kablo Uzunluğu : 10 Metre
Kablo Çapı : 5mm
Kamera : 1/9 VGA Kom
Işık Kaynağı : 4’lü süper parlak LED
Görsel Açısı : 67 derece
Güç Kaynağı : USB fişi ile bilgisayara bağlanma
Çalışma Sıcaklığı : 80 derece santigrat kadar
Çözünürlüğü : 640 x 480 piksel 
Kare Hızı : 30 fps
Video Formatı : AVI
USB : USB 2.0 arayüzü
Su geçirmez Seviyesi : IP67
Koruma Seviyesi : IP23

 

10 Metre Usb Yılan Kamera Paket İçeriği

1 Adet : 10 Metre Usb Yılan Kamera
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp