Telefon Takip Programı 6 Ay


  • Ürün Kodu: B084

  • 1,581.00 TL


Tip Seçin:
Ebeveyn izleme yazılımı,Android telefon dinleme, casus telefon casus uygulaması aracılığıyla çocuğunuzun mobil cihazlardaki etkinliklerini izlemek için kullanılır. Programın kullanımı kolaydır ve canlı panel gibi gelişmiş özellikleri onu piyasadaki dünyanın en güçlü ebeveyn izleme uygulaması yapar.

Anlık görüntü, ses, konum, SMS takibi yakalama yeteneği sağlar. Ek olarak, SMS, WhatsApp, Facebook, Viber, Line, Gmail, Kik, Hangout, Hike, Skype ve daha fazlası dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılan tüm iletişim uygulamalarının izlenmesini sağlayacaktır. Canlı panel, çocuğunuzun cihazının etrafında neler olup bittiğini dinlemenizi sağlar.

Hepsinden iyisi, izlenen cihazlardan gelen mesajlar gönderildikten sonra silinse bile, onları yine de çevrimiçi olarak görebilirsiniz. Yazılımı çocuğunuzun cep telefonuna yüklemeniz yeterlidir ve herhangi bir web tarayıcısından SECRET kayıtlı hesabınıza giriş yapabilir ve telefon görüşmeleri, metin mesajları ve GPS konumları hakkındaki gerçeği öğrenebilirsiniz.

Telefon Takip Programı 6 Ay Teknik Özellikleri

✔️  

Telefon Dinleme ( Aramaları Yönet )

✔️  

Canlı Ses Ortam Dinleme

✔️  

Metin mesajları izlemek ( Gelen Ve Giden Mesaj Kayıtları )

✔️  

Yer İzleme ve Gps

✔️  

Fotağraf Multimedya Dosyaları

✔️  

Erişim Adres Defteri

✔️  

E-Posta Takibi

✔️  

WhatsApp, Facebook, Viber, Line, Gmail,Kik, Hangout, Hike,Skype

✔️  

Cep Telefonu İnternet Takibi

✔️   Zamanlayıcı

 

Telefon Dinleme Programı Uyumlu Modeller

Telefon Takip Dinleme Programları iOS iPhone serisi ve tüm sürümleri ile Android 2.3 ve üstü sürümlerini desteklemektedir.

Telefon Takip Programı 6 Ay Paket İçeriği

1 Adet : Telefon Takip Programı 6 Ay
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp