Çalar Saat Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B009

  • 2,500.00 TL


Stok Yok

Klasik severlerin gözdesi, masaüstü çalar saatli gizli kamera, yeni ve benzersiz tasarımıyla sizlerle! Yaklaşık 1 hafta boyunca hareket sensörlü video kaydı alabileceğiniz masaüstü saatli gizli kamera ile aynı anda yüzlerce anlık fotoğrafı kolayca çekebilirsiniz. A-HD yüksek çözünürlüklü video ve ses ile video kaydı yapabilen bu yetenekli cihaz ile çektiğiniz videoları herhangi bir program yüklemeden anında bilgisayarınıza, TV'nize, tabletinize ve cep telefonunuza kaydedebilir veya izleyebilirsiniz.

Ev, yatak odaları, apartmanlar, aile odaları, misafirhaneler ve daha fazlası gibi iç mekanları izleyin ve güvenli hale getirin. Dadı kamera, evcil hayvan monitörü veya yaşlı akrabalarınızın güvenli ve sağlıklı olduğundan emin olmak için. Kamera, izinsiz girenleri caydırarak işinizi / evinizi korur. Çok küçük lens ve hacim, böylece fark edilmeden kolayca gizleyebilirsiniz. Ofis, seyahat, alışveriş, farklı kullanımlar için ev güvenliği (çocuk, evcil hayvan, çocuk bakıcısı, yaşlı insanlar). Çevrenizdeki çeşitli ihtiyaçlarınız için çeşitli farklı düğme stilleri, size kamera objektifi üzerinde farklı düğme kapağını takma seçeneği sunarak, saklamanın ve taşımanın çok kolay olmasını sağlar.

Çalar Saat Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Kayıt süresi : 120 dakika
Video Format : AVI
Çözünürlüğü : 1080p/720p/640p
Görsel Açı : 90 Derece
Mikrofon : Evet
SD Kart Desteği : Evet (128GB Desteği)
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

Çalar Saat Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Çalar Saati Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp