Masa Saati Geniş Açı Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B029

  • 2,500.00 TL


Tip Seçin:
Önce aile güvenliği: kiraladığınız personelin büyüklerinize mi yoksa çocuklarınıza mı baktığını mı merak ediyorsunuz? Evde yalnızken ara sıra evcil hayvanınızı kontrol etmek ister misiniz? Bu sorular artık saat gizli kamera ile cevaplanabilir!
Orijinal ve ayrı tasarım: bu casus kamera saati, gizli ve kullanıcı dostu bir deneyim düşünülerek tasarlanmıştır; küçük, kompakt ve zarif, pratik bir çalar saat, evinizdeki veya ofisinizdeki herhangi bir odaya gizli bir ek olarak hizmet eder!
Ayarlanabilir kayıt modları: piyasadaki benzer ürünlerden farklı olarak bu gizli kamera saati, ihtiyaçlarınıza göre çeşitli kayıt modları sunar. Döngü kaydı veya hareket algılama için kolayca kurun ve sevdiklerinizin nerede olduğunun sürekli olarak farkında olduğunuzdan emin olarak içiniz rahat olsun.

Geniş görüntüleme açısı: sabit bir wıfı bağlantısına sahip herhangi bir akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla kolayca eşleştirilebilen hd 1080p çözünürlük ve kristal netliğinde görüntüler, bu küçük casus kamera, her önemli köşeye ulaşmak için ultra geniş 145 derecelik bir görüntüleme açısına sahiptir. Senin odan!
 

Masa Saati Geniş Açı Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Kayıt Yeri : SD kart
Sürekli çekim süresi : 3-5 saat

Geniş Açı

: 90 °
Hareket algılama : Var 6m
Ses Sensörü : Var

Pil

: Lityum pil

Çözünürlüğü

: 1920 x 1080P HD

Çalışma süresi

  24 saat
Pil Kapasitesi : lityum pil
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 64 GB) depolama
Destek : IOS, Android APP

Masa Saati Geniş Açı Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Masa Saati Geniş Açı Gizli Kamera
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp