Tahtadan Ev Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B080

  • 2,799.00 TL


Tip Seçin:
Evde veya ofiste mini nostaljik araba gizli kamera kullanabilirsiniz ve şüphesiz kullanıcıya büyük bir avantaj sunar. Işıklı Tahtadan Ev Gizli Kamera ile Full HD çözünürlükte net video elde eder, kolayca kesintisiz video kaydı yapabilir, hareket sensörlü video kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir ve uzaktan kumanda ile videosuz ortamları dinleyebilirsiniz.

Işıklı Tahtadan Ev Gizli Kamera ile karanlıkta çekime devam edebilir, SD kart ile dahili hafızasını 32 GB'a kadar genişletebilirsiniz. Şarj edilebilirliği sayesinde tekrar tekrar şarj edebilir ve çekime devam edebilirsiniz. Gizli kamerayı ses kaydı yapmak veya fotoğraf çekmek için kullanabilirsiniz ve yetenekleri harekete duyarlı video kaydı ile sınırlı değildir. Hareket sensörü sayesinde kamera ortamda hareket olduğunda video kaydetmeye devam eder ve sadece hareketin durduğunu anladığında fotoğraf çekmeye başlar.

Işıklı Tahtadan Ev Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1920 x 1080 piksel
Wifi : Var
Kare hızı : 30 FPS
Şarj : Elektriğe bağlı
Vizyon Açısı : 72
Dahili Mikrofon : Evet
Video formatı : AVI (MJPG)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama

 

Işıklı Tahtadan Ev Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Işıklı Tahtadan Ev Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp