Özel Üretim Araba Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B037

  • 2,800.00 TL


Stok Yok

Mini boyutu ve fonksiyonel özellikleri ile evde veya ofiste mini nostaljik araba gizli kamera kullanabilirsiniz ve şüphesiz kullanıcıya büyük bir avantaj sunar. Mini Araba Gizli Kamera ile Full HD çözünürlükte net video elde eder, kolayca kesintisiz video kaydı yapabilir, hareket sensörlü video kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir ve uzaktan kumanda ile videosuz ortamları dinleyebilirsiniz.

Dekoratif dahili gizli kamera ile karanlıkta çekime devam edebilir, SD kart ile dahili hafızasını 32 GB'a kadar genişletebilirsiniz. Şarj edilebilirliği sayesinde tekrar tekrar şarj edebilir ve çekime devam edebilirsiniz. Gizli kamerayı ses kaydı yapmak veya fotoğraf çekmek için kullanabilirsiniz ve yetenekleri harekete duyarlı video kaydı ile sınırlı değildir. Hareket sensörü sayesinde kamera ortamda hareket olduğunda video kaydetmeye devam eder ve sadece hareketin durduğunu anladığında fotoğraf çekmeye başlar.

Özel Üretim Araba Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Video çözünürlük : 1280 x 960 pixel
Resim çözünürlük 2048 x 1536 pixel
Video Kare Hızı : 30fps
Extra Özellik : Uzaktan kumanda
Şarj Süresi : 3 saat
Kayıt Süresi : 10-12 saat
Video format : AVI
Resim formatı : JPEG
Pil tipi : Dc-5v Lityum Polimer
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32GB) depolama

 

Özel Üretim Araba Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Özel Üretim Araba Gizli Kamera
1 Adet : USB kablosu
1 Adet : Kullanma Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp