8 Gb Usb Flash Bellek Kayıt Cihazı


  • Ürün Kodu: B001

  • 650.00 TL


Tip Seçin:
8 Gb Usb Flash Bellek Kayıt Cihazı

Bu ürün, USB bellek çubuğuna benzer bir kayıt cihazıdır. 8 GB belleğe sahip, tek tuşla kullanımı kolay, herhangi bir program yüklemeden bilgisayarınızdan anında görüntüleme özelliğine sahip.

 USB Bellekli Gizli Ses Kayıt Cihazı. hem depolama aygıtı olarak hem de ses kayıt cihazı olarak kullanılabilir ve yüksek mikrofon hassasiyeti sayesinde geniş bir aralıkta bile net ses kaydı yapabilir. Flash sürücü kaydediciyi istediğiniz ortama bırakarak veya gizleyerek fark edilmeden saatlerce gizli kayıt yapabilirsiniz.

8 Gb Usb Flash Bellek Kayıt Cihazı Teknik Özellikleri

Marka : Kingboss
Kayıt Süresi : 18 Saat
Şarj Süresi : 3 Saat
Kayıt Türü : Ses kayıt
Dahili Hafıza : 8 GB
Kayıt Formatı : WAV
Güç Kaynağı : Li-ion pil
Kayıt Bitrate : 128K bps
USB Bağlantı Noktası : USB 2.0
Frekans Tepkisi : 20Hz-20KHz
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin
Renk : Siyah

 

USB flash sürücü kaydedici nasıl çalışır?
Bilgisayara takmadan önce, U diski AÇIK/KAPALI modundan KAPALI moda geçirdikten sonra, yaklaşık 3 saat şarj etmek için bilgisayara takın ve yaklaşık 12 saat sonra kaydedilebilen ses formatını kaydetmeye başlayın. Tam şarj. Toplam hafıza olarak 150-200 saatlik kayıt saklayabilirsiniz. Kayıt düğmesi kapalı konuma ayarlanır ve kayıt kaydedilir.

 

Ses Kayıt Paket İçeriği

1 Adet : 8 Gb Ses Kayıt Usb Flash
1 Adet : Kullanma Kılavuzu

 

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp