Gizli Ortam Dinleme Cihazı Mouse


  • Ürün Kodu: B019

  • 1,250.00 TL


Tip Seçin:
Mouse yardımıyla evinizin, ofisinizin ve hatta şirketinizin ortak alanlarında müzik dinleyebilirsiniz. Fare ortam monitörü, fare içeriğine özel olarak tasarlanmış bir monitör çipi yerleştirilerek sağlanan bir ses kaydedicidir. Modern teknoloji ile senkronize olarak geliştirilen cihaz, her türlü fare ile kullanılabiliyor.

Mause içeriğinize takacağınız çipi dünyanın her yerinden çağırarak saatlerce dinleyebilir ve kayıt yapabilirsiniz. Fare medya dinleme cihazı, insanlara yüksek düzeyde gerekli hizmetleri sağlayan güçlü bir uygulanabilirlik ve güçlü erişim kapasitesine sahiptir. Dinleme cihazınızı telefon üzerinden ararsanız, arama otomatik olarak cevaplanacak ve hassas sese duyarlı ünite sayesinde ortamdaki ince, kalın, alçak veya yüksek her sesi duyabileceksiniz. Uzun süreli kullanım için ideal bir üründür.

Gizli Ortam Dinleme Cihazı Mause Teknik Özellikleri

Frekans : 800 / 900 / 1900 MHz
Ses alış hassasiyeti: : -85 db
Dahili Mikrofon : Var
Mesafe sınırı yoktur : GSM hat
Sarj : Bilgisayardan Beslenme
Batarya : Li-Ion Pil ( 3 Gün Kesintisiz Dinlee)
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 32 GB) depolama

Gizli Ortam Dinleme Cihazı Mause Kullanımı

Tam profesyonel dinleme cihazı siz istediğiniz zaman cihazın bulunduğu ortamı arayıp dinleyebilirsiniz. Cihazı istediğiniz yerden kapatabilir dilerseniz açabilirsiniz.Geri arama özelliğini kapatmak için (0000) 4 adet sıfır yaz sms olarak gönder aktif yapmak için (1111) 4 adet bir yaz gönder. böylece gereksiz yere cihazın enerjisini harcamamış olursunuz.

 

Gizli Ortam Dinleme Cihazı Mause Paket İçeriği

1 Adet : Mouse
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp