Cc308 Casus Bulucu Dedektör


  • Ürün Kodu: B006

  • 1,450.00 TL


Tip Seçin:
Bu dedektör, GSM, VHF, UHF hataları, izleyiciler de dahil olmak üzere 1MHz-6.5 GHz arasında çalışma frekansına sahip herhangi bir kablolu, kablosuz gizli kamera ve RF cihazını algılayabilir ve bulabilir. Ayrıca lazer tarama yoluyla casus kamera lensini tespit edebilir ve bulabilir, otomatik algılama fonksiyonu ile donatılmıştır, hataları tespit ettikten sonra titreşir, bip sesi çıkarır ve % LED ışık titreşir.

Algılama modunu beş moddan seçin, şüpheli öğeyi verimli bir şekilde bulmak için lazer algılama, titreşim (sessiz) algılama, bip algılama, LED ekran algılama, kulaklık modu dahil. Lazer algılama: gözler, ana bilgisayar pencereleri aracılığıyla tüm bakan kamera lensini görebilir.

Cc308 Casus Bulucu Dedektör Teknik Özellikleri

✔Radyo dalgası algılama kamera mesafesi: 5cm-l0m (aralık kameranın iletim gücüne bağlıdır)

✔50mv-200mv algılama aralığında güç: 30-50cm/50-200mv; 100-200cm/300-600mv;300-800cm/800-1200mv

✔Düşük voltaj uyarısı ile dahili şarj edilebilir pil

✔Kauçuk kaplama, yüksek sıcaklığa dayanıklı

✔Dahili pusula

✔Güç: dahili lityum polimer pil 450mAH

✔Prob lazer dalga boyu: 920nm

✔Frekans aralığı alın: 1Mhz-6500MHz

✔Akım tüketimi: 8mA

✔Dış malzeme: ABS

✔Boyutu: 93mm * 48mm * 17mm

✔Ağırlık: 58g/2.05oz

Sinyal dedektörü boyutu çok küçüktür, ellerde tutulabilir, giyen kulaklıklar, bazı özel durumlarda keşiflerinizi kolaylaştırmak için casus ekipmanının etrafındaki alarm sesinin sesine göre değerlendirilebilir. Daha uzun bekleme süresi ile güncellenmiş hata dedektörü seti, Gelişmiş çip yapma teknolojisi ve daha dayanıklı malzeme.

Kablosuz dedektör, yaşam ve çalışma ortamları etrafında yoğun radyo sinyalleri radyasyon olup olmadığını tespit edebilir, buzdolapları, bilgisayarlar veya şüpheli kablosuz sinyaller gibi ev aletlerinden sağlığımıza zarar vermek için güçlü elektromanyetik radyasyon sızıntısı olup olmadığı.

Cc308 Casus Bulucu Dedektör Paket İçeriği

1 Adet : dedektörü CC308
1 Adet   kulaklık
1 Adet   şarj cihazı
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp