CC309 Casus Bulucu Dedektör


  • Ürün Kodu: B007

  • 2,990.00 TL


Tip Seçin:
Bu kablosuz hata dedektörü, çevrenizdeki tüm şüpheli sinyalleri ve radyasyon kaynaklarını her an güvende tutmak için bulacaktır. 1-605 mhz'lik tam frekans aralığı tespiti, kamera, hata, GPS izci, radyasyon kaynakları vb. Dahil olmak üzere tüm cihazları tespit etmesini sağlar. Ayrıca, bu dedektör dışarı çıktığınızda otomatik olarak çalışacaktır. Çok pratik ve güvenilir.

Hızlı sinyal algılama-RF sinyal dedektörü, sinyal kaynağını en kısa sürede, hatanın açık veya kapalı olup olmadığını öğrenecektir. Hiçbir hata uzaklaşmadı-tüm dinleme cihazlarını, GPS izleyiciyi, çatı baz istasyonu radyasyonunu, şüpheli sinyalleri ve kamerayı vb. Tespit etmek için tam aralıklı frekansları ve tam yuvarlak algılamayı benimsemek. Seni güvende tut. Geniş uyumluluk-bu kablosuz hata dedektörü, sık alışveriş merkezi müşterileri, iş adamları, güvenlik görevlileri, kamera profesyonelleri ve bireysel gizliliği önemseyen insanlar için geçerlidir. Ve her yere taşınabilir.

CC309 Casus Bulucu Dedektör Teknik Özellikleri

Renk : Siyah
Şarj : DC 5V - 500 mAh
Güç : 800 mW - 1200 mW
Lazer Dalga Boyu : 920 nm
Frekan Algılama Aralığı : 1 Mhz - 6.5 Ghz
Çalışma Aralığı : 1 - 10 Metre
Algılama aralığı : 500mw-200mw güç 30-50cm
Algılama aralığı : 300mw-600mw güç 100-200cm
Güç : lityum polimer pil 450mah
Malzeme : ABS
Ağırlık : 180 Gram

 

CC309 Casus Bulucu Dedektör Paket İçeriği

1 Adet : sinyal dedektörü
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp