G318 Böcek Bulma Dedektörü


  • Ürün Kodu: B041

  • 7,000.00 TL


Tip Seçin:
Bu sinyal dedektörü, etrafınızdaki şüpheli sinyalleri tespit etme ve onları korumak için bulma kabıdır. 1MHz-8GHz'in tam frekans aralığı, 1.2G / 2.4G kablosuz kameraları ve daha az açık 5.8GHz kameraları algılamasını sağlar, bu da çok harikadır. Ayrıca, ayarlanabilir hassasiyet tüm böcekleri bulmanıza yardımcı olur. Hiçbir böcek ondan kaçamaz.
Tüm dinleme cihazlarını,

GPS izleyiciyi, bina çatı baz istasyonu radyasyonunu ve kamerayı vb. Tespit etmeyi başarmak için 1MHz - 8GHz frekanslarını ve tam yuvarlak algılamayı benimsemek. Sizi güvende tutun.


1MHz-8GHz Tam Menzil Algılama - 1MHz-8GHz frekanslarındaki tüm cihazlar, kamera, dinleme cihazları, GPS izleyici, radyasyon kaynakları vb. dahil olmak üzere algılanacak ve bulunacaktır. Hiçbir böcek ondan kaçamadı.
Bu sinyal dedektörünün 1.2G / 2.4G kablosuz kamerayı ve daha fazla 5.8GHz kamerayı algılamasını sağlamak için 0.03mw'den daha düşük yüksek algılama hassasiyetini benimseme.  Bu kablosuz böcek dedektörü, bireyleri önemseyen insanlar için geçerlidir. Ve her yere taşınabilir..

G318 Böcek Bulma Dedektörü Teknik Özellikleri

Frekans aralığı : 1MHz - 8GHz
Hassasiyet 0.03mw
Tüketen akım : 60mA
Optik lens : Özel filtre
Güç kaynağı : Dahili 3.7V 1500mA
Çalışma süresi : Sürekli 15-25 saat
Paket ağırlığı : 310 g

G318 Böcek Bulma Dedektörü Paket İçeriği

1 Adet : G318 Böcek Bulma Dedektörü
1 Adet : Sarj Kablosu
1 Adet : Kullanma Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp