K18 Böcek Bulma Dedektörü


  • Ürün Kodu: B040

  • 2,399.00 TL


Tip Seçin:
Gelişmiş kalite kullanarak bu Anti casus kamera dedektörü güçlü lazer teknolojisi, kablosuz sinyal ve manyetik alan sinyal işleme teknolojisine sahiptir. Otomatik algılama fonksiyonu ile, tüm şüpheli riskleri ortadan kaldırarak, dakikalar içinde geniş bir algılama aralığı tamamlayabilirsiniz, bu etkili dinlemelerini önlemek, videoya, dolandırıcılık ve kişisel gizlilik verileri ve bilgileri gizli korumak.
üm FR frekansı için 1 mhz'den 6.5 ghz'e kadar RF frekansı GSM, WIFI BT, FM, VHF, UHF, 900 / 1200 / 2400 kablosuz ses ve video iletim frekansını içerir. Ev, ofis, otel, araba, banyo, soyunma odası, iş görüşmesi, gizli oturum, fabrikalar, önemli atölye ve araştırma odası, Askeri kurulum, devlet kurumları, eğlence yerleri veya dinlemeyi, fotoğraflanmayı, video çekmeyi veya radyasyon barajını önlemek için okul sınavları için Kullanılabilecek dedeöktördür.

K18 Böcek Bulma Dedektör Teknik Özellikleri

Frekans aralığı : 10MHz-8GHz
Algılama dinamik aralığı 73Db
Algılama aralığı : 2.4GHz kablosuz kamera: 25O (standart 10mW kamera), 1.2GHz kablosuz kamera: 36O (standart 10mW kamera)
Algılama hassasiyeti : 0.03mw (ana frekans bandı
Cep telefonu frekans bandı : 2G, 3G, 4G
Endikasyon modu : 10 seviyeli LED ışıklı endikasyon / titreşim
Güç kaynağı : dahili 3.7V, 1000mAh lityum polimer pil
Çalışma akımı : 60-110mA
Şarj süresi : 1-2 Saat
Sürekli çalışma : 4-5 Saat
Malzeme : ABS plastik
Ağırlık : 150g

K18 Böcek Bulma Dedektör Paket İçeriği

1 Adet : K18 Böcek Bulma Dedektör
1 Adet : USB kablosu
1 Adet : şarj
1 Adet : Kullanma Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp