Duvar Prizi WiFİ Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B011

  • 1,450.00 TL


Tip Seçin:
Priz görünümlü Full HD kamera ile dünyanın neresinde olursanız olun cihazın bulunduğu ortamı cep telefonunuzdan canlı izleyebilirsiniz. Çocuğunuzun, evinizin, iş yerinizin, ofisinizin, güvenliği için tercih edilebilecek son teknoloji mini güvenlik kamerasıdır. Elektriğe bağlı olarak şarj problemi olmadan kullanabilirsiniz. Mesafe sınırı olmaksızın dünyanın herhangi bir yerinden cihazın bulunduğu ortamı telefonunuzdan canlı izleyebilir veya kayıt alabilirsiniz. Bu ürün dünyanın en yeni ve en gelişmiş mini Wİ-Fİ kamerasıdır.

Hareket sensör özelliğini cep telefonunuzdan aktif veya pasif hale getirebilir, hareket algıladığı zaman cihazın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Uzaktan cep telefonunuzdan komut vererek hem canlı izleyebilir hem de kameranın kendi içerisine yerleştireceginiz mikro SD karta kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Duvar Prizi WiFİ Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlük : 1720 * 1080
Fps : 30fps
Mikrofon : Evet
Ses Algılama Etkisi : 40 metrekare
Video görüş açısı : 66 gram
Depolama ortamı : SD kart desteği 128 GB
Video kayıt : Evet
Wi-Fi   Evet
Uzaktan İzleme   Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)

Duvar Prizi WiFİ Gizli Kamera Nasıl Çalışır?

Kolay kurulum uygulamayı telefonunuza yükleyin (iOS / Android). Kurulum kolaydır. Internet erişimi ile akıllı telefonunuzdaki her yerden çevrimiçi videoyu görüntüleyebilirsiniz. Internet erişimi olmasa bile, video kaydetmek için micro SD kart ekleyebilirsiniz. Hareket algılama kamera mükemmel hareket algılama sağlar. Hareket algılandığında alarm tetiklenir, anında mesaj veya e-posta bildirimi otomatik olarak gönderilir.

Duvar Prizi WiFİ Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Duvar Prizi WiFİ Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp