Dvd Player Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B012

  • 1,900.00 TL


Tip Seçin:
Dvd Player Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Dvd görünümlü gizli kamera ile eviniz, iş yeriniz güvende! İş yerinizde çalışanlarınızın dikkatini çekmeden neler yaptığını görmek mi istiyorsunuz? Her şey olağan seyrindeyken kimsenin ilgisini çekmeden bu Dvd görünümlü cihaz ile rahatlıkla görüntüleri kayıt altına alabiliriz. Bununla birlikte, evinizde bakıcı varsa ve çocuğunuzla nasıl ilgilendiğini merak ediyor ve kontrol altında tutmak istiyorsanız bu ürün tam size göre! Çocuğunuzun güvenliğinden %100 emin olmanızı sağlayacak bu ürün ile 24 saat boyunca kolayca takip edebileceksiniz. Öte yandan,  DVD player görünümlü bu cihazı dilediğiniz yere yerleştirin ve kurulum gerekmeden hemen kullanmaya başlayın.

Ayrıca DVD kamera sistemleri, babanızı, bebek bakıcınızı ve çocuklarınızı kontrol etmek gibi ofis güvenliğinin birçok alanında kullanılabilir. 3 profesyonel fonksiyon ve izleme fonksiyonu ile cihazın kurulumu ve kullanımı çok basittir. Tek yapmanız gereken modemin Wifi üzerinde gerekli ayarları yapmak, ardından sınırsız mesafe görüntü aktarımı sağlayabilir. Tüm bunlara ek olarak kolayca görüntü kaydedebilir, bilgisayarınıza ve akıllı cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Büyük depolama kapasitesi ile uzun süre kayıt yapabilirsiniz. Alarmlı Dvd Wifi Full HD Gizli Kamera ile sensör sistemini devreye alın! Sensör herhangi bir hareket algıladığında sistem devreye girer ve görüntüleri kaydetmeye başlar. Sisteme girdiğiniz e-posta adresine bir uyarı e-postası gönderilecektir. Bu cihaz ile sizin ve sevdiklerinizin güvenliği artık profesyonellere emanet.

Kayıt Süresi : 3-5 gün
Video Canlı İzleme : Evet
Mikrofon : Evet
Şarj : Elektirikten Beslenme
Video görüş açısı : 66 gram
Depolama ortamı : SD kart desteği 128 GB
Video kayıt : Evet
Wi-Fi   Evet
Uzaktan İzleme   Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)

Dvd Player Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Dvd Player Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp