Çocuk Bakıcı Kamerası


  • Ürün Kodu: B056

  • 900.00 TL


Tip Seçin:
IP kameraya internet üzerinden her yerden bağlanarak izlemek ve dinlemek için kullanabilirsiniz. Kamerayı bulunduğunuz yerden 360 derece döndürerek her açıdan tam kontrole sahip olursunuz. Kameranın bulunduğu ortamın sesi duyulabilir ve ses kameranın bulunduğu ortama da iletilebilir.
İnternet ortamında online olarak ses ve görüntü iletimini sağlar.
Dikey, yatay, çapraz hareket ettirerek görüntüyü istediğiniz yöne taşıyabilir ve telefonunuza kaydedebilirsiniz. Dünyanın her yerinde kesintisiz görüntü ve ses takibi yapılabilir,
Çift yönlü ses aktarımı ile dünyanın herhangi bir yerinden birbirinizle bile konuşabilir veya sesinizi bulundukları yere aktarabilirsiniz!
Online kayıt desteği, internet üzerinden dünyanın her yerinden ses ve video kaydı yapabilme, Otomatik hareket özelliği tam otomatik navigasyon sağlar. LAN bağlantı noktası girişi vardır. Hareket hızı manuel olarak ayarlanabilir.

Çocuk Bakıcı Kamerası Teknik Özellikleri

Bağlantı Türü : Var
Çözünürlüğü 1080p
Kare hızı : 25fps
Gece Görüşü Özelliği : Var
Hareket Algılama : Var
Wi-F : Var
Ses sensörü : Var
Uzaktan İzleme :  iOS/Android
video kayıt destek : Var
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 64 GB) depolama
Güç : DC 5V/1A

Çocuk Bakıcı Kamerası Paket İçeriği

1 Adet : Çocuk Bakıcı Kamerası
1 Adet : USB güç kablosu
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp