Uydu Alıcısı Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B047

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:
Uydu cihazları görünümündeki kablosuz gizli kameralar, görüntüleri ve ses kayıtlarını sınırsız mesafelere iletebilir. Uygulama ile evinizin, iş yerinizin, ofisinizin ve daha birçok alanın bir çok alanını 7/24 kontrol edebilirsiniz.

TV'nize bağladığınız uydu alıcısı sayesinde sadece uydu kanallarını izlemenize değil, canlı ortamı cep telefonunuzdan da izlemenize olanak sağlar. Uydu alıcısının gizli kamerası sayesinde internet üzerinden kendi ortamında olup bitenleri izleme imkanı verir ve geride kalmazsınız. Takılı bir hafıza kartı ile görüntüleri kaydedebilir veya telefonunuzdan veya tabletinizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Güç sorunu olmadığı için güvenliğiniz en üst seviyede olacak ve cihaz 7/24 izleme ve dinleme imkanı sağlayacaktır. Diğer kablosuz gizli kamera kategorilerimize göz atın

Uydu Alıcısı Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Görüntü Kalitesi : 1080P Full HD 30fps
Lens : Normal açı
WiFi : Var
Video formatı : AVI
Ses Kayıt : Var
Hareket Algılama : Var
Mobil işletim sistem : Android / iOS
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 64 GB) depolama
Renk : Siyah

 

Uydu Alıcısı Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Uydu Alıcısı Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp