Gizli Radyo WiFi Kamera


  • Ürün Kodu: B020

  • 2,800.00 TL


Tip Seçin:




Telefonunuz kadar uzaktaki şık ve işlevsel bir radyoya gizli bir kamera yerleştirin. Bluetooth bağlantısının yanı sıra güçlü sese veya mikro SD karta veya USB'ye sahip olması sayesinde. Flaşı radyoda müzik dinlemek için de kullanabilirsiniz. Pek çokları arasında eklediğimiz bir diğer özellik ise uzaktan izlenebilen gizli kamera modülü.

Yüksek kaliteli HD görüntüler kaydetmenin yanı sıra uzaktan izleme ve dinleme özelliklerine de sahiptir. Kendi bünyemizde kullanılan kalite modülümüz (homeeye) ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Diğer radyo gizli kameralardan farkı, fişe takılı olmadığı takdirde içinde pil olması, kayıt ve gerçek zamanlı izlemenin 1 gün sürmesi ve anahtar kısmının çok gizli olmasıdır.

Gizli Radyo WiFi Kamera Teknik Özellikleri

Çözünürlüğü : 1720 X 1080 Piksel
Ses Algılama Etkisi : 40 Metrekare
Dahili Mikrofon : Var
Uzaktan Erişim : Mobil Uygulama
Wifi : Var
Güç : Elektirikten Beslenme
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128  GB) depolama

Gizli Radyo WiFi Kamera Kullanımı

Cihazınızın ortamını herhangi bir mesafe kısıtlaması olmaksızın dünyanın her yerinden izleyebilir veya kaydedebilirsiniz.
Hareket sensörü özelliğini telefonunuzdan etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Canlı izlemek ve 128 gb mikro SD karta kaydetmek için telefonunuzdan uzaktan komutlar verebilirsiniz.
Hareket sensörleri ile haberdar olun

Gizli Radyo WiFi Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Gizli Radyo WiFi Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp